Наші партнери

ТзОВ «Снє́жка-Украї́на» — спільне українсько-польське лакофарбове підприємство, представник ТМ Sniezka на території України.

Засноване у 1999 році в Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, акрилових емалей, шпаклювальних мас, захисних та закріплюючо-ґрунтуючих засобів, клеїв.

Група Śnieżka включає такі бренди: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON, OTTO farbe.

 

ТОВ «Поліфарб Україна» - сучасний завод з виробництва лакофарбових матеріалів в Україні. Головною нашою відмінністю є комплектація заводу високотехнологічним обладнанням, використання новітніх технологій та ліцензійних рецептур, а також сировинних компонентів від передових світових виробників.

 

Матеріали торгової марки POLIMIN вже 19 років відомі на ринку України і зарекомендували себе як надійний і якісний продукт
«POLIMIN ТЕПЛО-ФАСАД» – це багатошарові стійкі системи, матеріали яких не можуть бути замінені на інші без втрати якості, так як вони збалансовані між собою за багатьма показниками: теплопровідність, паропроникність, ударостійкість і довговічність.

 

VIDARON – марка виробів для захисту та декорування деревини. Марка натхнена Скандинавією, де мешканці вивчили секретні методики використання безцінного дару, яким є деревина. Вони навчилися вміло використовувати її, ніжно дбаючи про те, щоб деревина не втратила жодної зі своїх переваг. Назва марки асоціюється з Відаром, який у скандинавській міфології є покровителем дерев. Тепер ми можемо використовувати ці знання завдяки продуктам марки VIDARON.

Пропозицію від марки підготовлено для всіх, хто прагне комплексного способу догляду за деревиною, яка наповнює їхній будинок атмосферою тепла й затишку. Для тих, хто шукає безпечних високоякісних продуктів. Це пропозиція, що відповідає потребам і любителів, і професіоналів, які шукають найкращі рішення, оскільки самі є чудовими фахівцями.

VIDARON – експерт із захисту та декорування деревини