Новини

 Укргазбанк кредит

У вашому будинку не завжди тепло?

Рідні бажають затишку та комфорту?

Шукаєте, як зменшити витрати за комунальні послуги?

Три питання, на які отримаєте швидкі рішення, скориставшись програмою кредитування"ТЕПЛА ОСЕЛЯ"

Для вашої зручності, користуйтесь кредитом:

  • строком від 1 до 3 років
  • у сумі від 1 000 до 50 000 грн.
  • із мінімальним власним внеском - від 10%
  • із ставкою - 25 річних (у грн)
  • з одноразовою комісією - 3%


​до 30% від суми наданого кредиту компенсує Держава

Головне - прозорі умови, відсутність застави, можливість дострокового погашення кредиту без додаткових витрат. Варто лише обрати котел (з використанням будь-яких видів паллива та енергії, крім природного газу), інше енергоефективне обладнання (насос, колектор, радіатор), матеріали для теплоізоляції або вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами для збереження енергії у Вашому будинку, та звернутися у відділення банку (УКРГАЗБАНК, ОЩАДБАНК) з наступними документами*


  • Паспорт громадянина України
  • Довідка про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків
  • Довідка про доходи за останні 6 місяців (для ФОП - свідоцтво про реєстрацію в органах статистики, патенти, ліцензії, податкові декларації, довілки про рух коштів, інше за вимогою банку)
  • Рахунок - фактура від продавця котла/енергоєфективного обладнання або договори на придбання цього товару
  • Правовстановлюючі документи на нерухомість, які підтверджують, що у власності Позичальника або йоо найближчих родичів є об'єкт нерухомості


*Зазначений перелік документів може бути доповнений за вимогою працівника банку. Такожфахівці банку гададуть Вам перелік обладнання, на яке надається кредит.

                                                                                                                                          

Компанія-виробник метало пластикових вікон «Норма – Пласт» є одним з надійних  виробників в  Новограді-Волинському  сучасних та високоякісних світлопрозорих конструкцій з ПВХ  ( більше 10 років на ринку). Основним напрямком діяльності нашої компанії є виготовлення, встановлення  та продаж пластикових вікон,  дверей та перегородок.    На сьогоднішній день  ми маємо змогу запропонувати  Вам послуги по енергозбереженню приміщень та будівель, а саме металопластикові вікна та двері безпосередньо від виробника.


Вікна компанії «Норма – Пласт» виготовляються з профілю WDSOpenteck та фурнітури Internika (Словенія) за сучасною  Європейською технологією.


Вся продукція компанії «Норма-Пласт» сертифікована і відповідає вимогам діючих в Україні стандартів та технічним вимогам ДСТУ, що гарантує якість конструкцій.


Замір, демонтаж, доставка по місту, консультація, обслуговування – БЕЗКОШТОВНО. Термін виготовлення 3-4 робочі дні. Можливість оформлення безвідсоткового кредиту терміном 3-5 місяців. На всі конструкції надається гарантія до 10 років.


Замініть старі вікна та двері і Ви отримаєте до 40 % економії тепла, що значно заощадить Ваші витрати. Зробіть ставку на якісний профіль та комплектуючі, професіоналізм спеціалістів, увагу до кожного клієнта, розумну ціну.

Ми пишаємось своїми Клієнтами і завжди раді якщо Ви приєднаєтесь до Їх числа.

Завчасно вдячні за співпрацю.

                                                                                            Колектив «Норма-Пласт»

                                                                м. Новоград-Волинський вул. Гагаріна,3

                                                                                          067-410-18-93 ( менеджер)

                                                                                           098-702-91-70   (директор)