Утеплення та ізоляція

Утеплення та ізоляція

Мінеральна вата - (в залежності від виду вихідної сировини) може мати різну структуру волокнистості, задану технологічно: горизонтально-шарувату, вертикально-шарувату, гофровану або просторову, що розширює можливості її застосування в тих чи інших конструкціях.

Вона характеризується значною стійкістю до високих температур і дії хімічних речовин. Мінеральна вата володіє також відмінними тепло- і звукоізоляційні властивості.


Пінопласт (Пінополістирол) - являє собою газонаповнений матеріал, що отримується з полістиролу і його похідних, а також з сополімерів стиролу. Звичайна технологія отримання пінополістиролу пов'язана з початковим заповненням гранул стиролу газом, який розчиняють в полімерній масі. Надалі проводиться нагрів маси парою. В процесі цього відбувається багаторазове збільшення вихідних гранул в обсязі, поки вони не займають всю блок-форму і не спікається між собою. У традиційному пінополістиролі використовуються добре розчинний в Стиролі природний газ для заповнення гранул, в пожаростойких варіантах пінополістиролу гранули наповнені вуглекислим газом. [1]. Також існує технологія отримання вакуумного пінополістиролу, в якому відсутній будь-який з газів.

Показано 1 по 9 з 793 (Всього сторінок 89)