Натяжні стелі

Натяжні стелі

Натяжна стеля - конструкція з полотнища, закріплена на металевому (алюмінієвому) або пластиковому профілі (багеті) під основною стелею.

Стелі з вінілової плівки виготовляються під індивідуальні розміри і конфігурацію приміщення. Виготовлення відбувається на виробництві шляхом зварювання смуг полівінілхлориду шириною від 1 до 5 метрів на ТВЧ-верстатах. При монтажі полотно натяжної стелі розігрівають газовими гарматами до температури 70 градусів, після чого плівка розм'якшується, і її розтягують на попередньо змонтований профіль. ПВХ стелі поставляються в різних кольорах і фактурах (глянець, сатин, мат, замша і т. Д.). До недоліків стель з ПВХ плівки можна віднести низьку морозостійкість (хоча для опалювальних приміщень цей фактор значення не має) і меншу, в порівнянні з тканинними стелями, міцність (більшість виробників стверджують, що такі стелі не вийде пробити, наприклад пробкою від шампанського). Відмітною перевагою таких стель є водонепроникність (легко відновлюються після затоплення) і естетичний зовнішній вигляд.

Найбільш популярні фактури - глянцева, матова і сатинова.

    Глянцеві стелі дозволяють домогтися цікавого ефекту з точки зору дизайну. Глянцеві стелі мають широку кольорову гаму. Відмітна характеристика - дзеркальне відображення. Приміщення візуально збільшується при використанні таких полотен. Недоліками глянцевих натяжних стель, у порівнянні з матовими і сатиновими, є більш помітна на дзеркальній поверхні лінія шва в деяких випадках при великих площах приміщення.

    Матове полотно - класичний варіант. Така стеля легко впишеться в будь-який інтер'єр і не буде відволікати увагу від декоративних елементів приміщення. На матових натяжних стелях не буває відблисків і відблисків, завдяки чому вони точно передадуть будь-який обраний вами колір.

    Сатинові стелі схожі з матовими, але рельєф їх гладкий, завдяки цьому світловідбиваючі властивості полотна посилюються, і він здається сліпуче білим. Сатинова фактура додає легке віддзеркалення світла, полотно набуває практично перламутровий відтінок.

Дріт з вушком, 1000мм
Дріт з вушком, 1м
Дріт з вушком, 250мм, ТІМІРТАН
Дріт з вушком, 500мм, ТІМІРТАН
Дріт з гачком, 1000мм
Дріт з гачком, 250мм
Дріт з гачком, 500мм, ТІМІРТАН
Натяжные потолки
Натяжные потолки 3D
Натяжные потолки 3D

Натяжной потолок 3D даёт возможность визуально разделить помещение на области, разграниченные по вы.....

Показано 1 по 9 з 54 (Всього сторінок 6)
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php74) in Unknown on line 0