Ламінат

Ламінат

Дошка ламінату являє собою конструкцію, що складається з чотирьох шарів:


Нижній стабілізуючий шар призначений для захисту дошки від деформації. Служить також для збільшення жорсткості. У деяких колекціях ламінату до стабілізуючому шару приклеюють звукоізолюючу підкладку для додаткової шумоізоляції.

Несучий шар, основа дошки ламінату, виготовляється з деревоволокнистих плит високої щільності. Саме ця жорстка частина конструкції виконує найважливіші функції дошки ламінату. У несучому шарі вирізаний замок, який скріплює між собою ламінат. Також виконує основну функцію по теплоізоляції і шумоізоляції. Вологостійкість ламінату безпосередньо залежить від якості несучого шару. Вологостійкі просочення і висока щільність плити - запорука мінімального впливу вологи на геометрію ламінату.

Декоративний шар, що виконує функції оформлення - це шар паперу з нанесеним на нього малюнком дерева, каменю, плитки або будь-який інший текстури.

Верхній шар з меламіну або акрилової смоли забезпечує захист дошки від стирання і ударних навантажень. Від міцності і товщини верхнього шару залежить клас зносостійкості ламінату. Останнім часом верхній шар став також нести декоративну роль. На нього наносять нерівності відповідно до малюнком для кращої імітації натурального дерева.

Показано 1 по 9 з 504 (Всього сторінок 56)