Доставка та сплата

Ми пропонуємо такі варіанти Доставки вашого товару:

SAT Delivery

Транспортна компанія SAT забезпечить вантажні перевезення по Україні. Пропонуємо професійну допомогу в організації та управлінні процесами логістики, що розвиває бізнес і задовольняє потреби клієнтів. Наш досвід у понад 19 років, що гарантує поєднання рівня сервісу послуг, що надаються з обробкою замовлень і доставкою. Наш ресурс — це уніфікована мережа підрозділів в більш, ніж 150 містах, яка обробляє типи вантажів без габаритних і форматних обмежень з повним переліком послуг, що надаються.

Нова пошта

Ми працюємо, щоб зробити життя мільйонів людей кращим, доставляючи радість, піклування, любов, мрії… Ми завжди ретельно і пунктуально виконуємо дані клієнтам обіцянки. Ми реагуємо на будь-яку їхню потребу – для нас природньо допомагати. Усмішка – ознака нашого ставлення до клієнта;

Укр пошта

Замовляйте доставку у найвіддаленіші куточки України, відправляйте й отримуйте посилки з усього світу і навпаки.

Виберіть доставку, яка найкраще підійде вам за термінами пересилання і вартістю.

Доставка та сплата НАША КОМПАНІЯ ПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ ЗА ПЕРЕДОПЛАТОЮ, З ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ МИ НЕ ПРАЦЮЄМО! - Всі замовлення приймаються виключно в телефонному режимі, для уточнень кольору, висоти, довжини, оплати, відправки тощо. - Після оформлення замовлення-ми його оформляємо та відправляємо вам в електронному вигляді для перевірки та оплати. - Оплатою ви підтверджуєте правильність оформлення та вірність введених даних. ОПЛАТА - готівковий розрахунок в офісі - оплата на картку Монобанк,Мастер крарт,Віза. - оплата при отриманні товару нашою доставкою (Новоград-Волинський та Житомирська область) - оплата з безготівкового розрахунку з ПДВ на р/р компанії - передоплата у розмірі 50% від суми замовлення на р/р компанії(??????) - при отриманні замовлення оплачується залишкова вартість +2% від суми (послуги Нової Пошти) + 35 грн. за доставку грошей ДОСТАВКА Відправлення перевізниками: Нова пошта, Делівері, Укр пошта ,Сат, . Доставка власним транспортом ! УМОВИ ДОСТАВКИ Ми надаємо послуги з доставки товару фізичним та юридичним особам. Вартість залежить від ваги, обсягу, габаритів придбаного Вами товару, адреси та виду доставки, кількості точок розвантаження. Вантаж доставляється до під'їзду. Доставка товарів по Україні проводиться у робочі дні з 10.00 до 18.00. Уточнити вартість послуги можна у наших менеджерів. У доставку матеріалів входить навантаження матеріалу на складі та транспортування до об'єкта, розвантаження матеріалу на об'єкті клієнт здійснює самостійно. ТЕРМІНИ ВІДПРАВЛЕННЯ ТОВАРІВ ПЕРЕВЕЗНИКАМИ: При оплаті товару до 12,00, посилка поїде цього ж дня, всі оплати, що надійшли після обіду, автоматично їдуть на наступний робочий день. ВІДПРАВЛЕННЯ ТТН КЛІЄНТАМ: При заповненні ТТН ми вказуємо контактний номер телефону, всі перевізники надсилають на нього повідомлення про рух вантажу. Ми як компанія відправник, більше жодних повідомлень не відправляємо. ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ Вартість доставки індивідуальна та залежить від особливостей Вашого замовлення та місця призначення. Щоб дізнатися вартість та терміни доставки зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Наші співробітники Вас детально проконсультують, приймуть замовлення та організують доставку у зручні для Вас терміни.