Про нас

Інтернет магазин будівельних та оздоблювальних матеріалів Норма завжди допоможе вам у виборі чи прорахунку матеріалів. Наявність безлічі товарів і аналогів завжди дає можливість підібрати потрібний матеріал з найбільш підходящими характеристиками. Норма це Інтернет-магазин теплоізоляційних матеріалів, покрівельних матеріалів, гідроізоляційних матеріалів , фасадних систем, підкровельних плівоок, вологостійких плит, водосточних систем ,загальнобудівельних матеріалів, гіпсокартонні матеріалів,будівельних сумішей, лакофарбових продукцій, оздоблювальних матеріалів, напольних матеріалів , будівельної хімії, рукавиць, дверей , вікон, та інструментів робити покупки в якому приємно та вигідно.

Крім перерахованих товарів в інтернет-магазині Норма  є десятки інших розділів, якість та компетенція наших фахівців не дозволить нашим клієнтам розчаруватись.

Наша команда складається з високомотивованих та кваліфікованих спеціалістів, які знають, як вирішити будь-яку проблему, з якою ви можете зіткнутися. Це створює основу для довготривалих відносин з нашими клієнтами, побудованих на довірі та взаєморозумінні. Також у нас є магазин склад "Комора" знаходиться на вул.Шевченка 50.

Наша команда складається з високомотивованих та кваліфікованих спеціалістів, які знають, як вирішити будь-яку проблему, з якою ви можете зіткнутися. Це створює основу для довготривалих відносин з нашими клієнтами, побудованих на довірі та взаєморозумінні.​ 

фотка норми